KONST / Litografier / Serigrafi 14052199
nr 1405 2199
Maria Manuela Vintilescu
(f. 1959), Sverige
Serigrafi, 3 st, Signerad, numrerad 81/125. Motivet: 40x40cm, yttermått inklusive ram: 66x66cm
Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:06:21
1.000 kr
1.100 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Maria Manuela Vintilescu
Läs mer om Maria Manuela Vintilescu